Aksident i rende në rrugën Tiranë-Elbasan, tre makina përplasen keq (Video)

Uncategorized

Tre makina janë përplasur paraditen e sotme në aksin Tiranë-Elbasan.
Aksidenti ka ndodhur në zonën e Xibrakës, ku siç mund të dallohet edhe nga pamjet e siguruara nga JOQ.al, njëra prej makinave ka dalë jashtë rrugës, duke përfunduar në kanal, ndërsa dy automjetet e tjera kanë marrë dëmtime të shumta.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe nëse ka të dëmtuar apo jo nga kjo ngjarje.

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *