Publikoi foto me gruan në plazh, Amerikani ju pushton zemrat të gjithë femrave në botë pas asaj që shkroi

Robbie Tripp, një i ri amerikan ka “pushtuar” zemrat e të gjitha femrave anembanë botës pas publikimit të deklaratës së tij për të shoqen. Bashkëshortja e tij Sarah, cilësohej nga shumëkush si topolake, e shkurtër dhe me forma, mirëpo Tripp kishte një këndvështrim tjetër dhe pikërisht ky e ka bërë atë një “yll” në rrjetet […]

Continue Reading

Ngjarje e Rëndë/ 34-vjeçari kryen marrëdhënie seksuale me të miturën, Hetimet vijojnë dhe pritet ekspertiza mjekoligjore…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Krujës. 34-vjeçari me iniciale D.T ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur. Ai është vënë në prangat e policisë pasditen e sotme. Hetimet vijojnë dhe pritet ekspertiza mjekoligjore për të vërtetuar krimin e 34-vjeçarit. Detaje të tjera nga kjo ngjarje nuk janë bërë ende me […]

Continue Reading

I afrohet një muskulozi në park dhe i prek p*nisin, I dashuri i vajzës nuk duron më nga ajo që shikon dhe vendos të përballet…

Ky është momenti kur një djalë vendosi të testojë besnikërinë e partneres së tij, por gjërat shkojnë shumë keq. Video tregon të dashurën e tij – objektivin e testit – duke u stërvitur në një park para se ajo të afrohet dhe të flirtojë me një trajner fitnesi. Ai i thotë: “Pashë që po bën […]

Continue Reading

Një seri me super mjete disa milionëshe, kush është biznesmeni tropojan pronar i “bishave” luksoze?

Reklamimi i mjete luksoze në Instagram është bërë tashmë një trend i pasanikëve të rinj shqiptarë. Ata janë kryesisht fëmijë politikanësh apo biznesmenësh që i ndërrojnë makinat e tyre super të shtrenjta dita-ditës. Bëhet fjalë për mjete jo të zakonshme po për “bisha” të vërteta qindra milionëshe. Një djalë i ri nga Tropoja është vënë […]

Continue Reading