Ngjarje e Rëndë/ 34-vjeçari kryen marrëdhënie seksuale me të miturën, Hetimet vijojnë dhe pritet ekspertiza mjekoligjore…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Krujës. 34-vjeçari me iniciale D.T ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur. Ai është vënë në prangat e policisë pasditen e sotme. Hetimet vijojnë dhe pritet ekspertiza mjekoligjore për të vërtetuar krimin e 34-vjeçarit. Detaje të tjera nga kjo ngjarje nuk janë bërë ende me […]

Continue Reading

I afrohet një muskulozi në park dhe i prek p*nisin, I dashuri i vajzës nuk duron më nga ajo që shikon dhe vendos të përballet…

Ky është momenti kur një djalë vendosi të testojë besnikërinë e partneres së tij, por gjërat shkojnë shumë keq. Video tregon të dashurën e tij – objektivin e testit – duke u stërvitur në një park para se ajo të afrohet dhe të flirtojë me një trajner fitnesi. Ai i thotë: “Pashë që po bën […]

Continue Reading

Një seri me super mjete disa milionëshe, kush është biznesmeni tropojan pronar i “bishave” luksoze?

Reklamimi i mjete luksoze në Instagram është bërë tashmë një trend i pasanikëve të rinj shqiptarë. Ata janë kryesisht fëmijë politikanësh apo biznesmenësh që i ndërrojnë makinat e tyre super të shtrenjta dita-ditës. Bëhet fjalë për mjete jo të zakonshme po për “bisha” të vërteta qindra milionëshe. Një djalë i ri nga Tropoja është vënë […]

Continue Reading

Nuk Din Të Ndalet/ Kim Kardashian pozon nudo mbi një tavolinë, s’i lë më vend imagjinatës

Ndonëse i ka bërë milionat nga biznesi, Kim Kardashian po vazhdon të promovojë produktet e saj të reja kozmetike, ashtu siç ajo di të bëjë gjithnjë. Bukuroshja amerikane me prejardhje armene në bashkëpunim me “make-up” artistin, Mario Dedivanovic, kanë sjell një numër të produkteve që kanë të bëjnë me fytyrën dhe trupin e njeriut, një […]

Continue Reading