Nuk Din Të Ndalet/ Kim Kardashian pozon nudo mbi një tavolinë, s’i lë më vend imagjinatës

Ndonëse i ka bërë milionat nga biznesi, Kim Kardashian po vazhdon të promovojë produktet e saj të reja kozmetike, ashtu siç ajo di të bëjë gjithnjë. Bukuroshja amerikane me prejardhje armene në bashkëpunim me “make-up” artistin, Mario Dedivanovic, kanë sjell një numër të produkteve që kanë të bëjnë me fytyrën dhe trupin e njeriut, një […]

Continue Reading

VIDEO/ Vogëlushja 4-vjeçe që qmendi botën me këtë aftësi të madhe dhe u fut në librin Guinnes

Një vogëlushe 4-vjeçare i ka mahnitur të gjithë me aftësinë e saj të vecantë dhe u fut automatikisht në librin e Rekordeve Guinnes. Bëhet fjalë për Bella Devyatkina nga qyteti i Moskës, Rusi. Gjatë show-it të talenteve “Njerëz të jashtëzakonshëm” që transmetohet në “TV Rossija 1”, vogëlushja ka treguar se kupton shtatë gjuhë dhe më […]

Continue Reading