Cmenduri në Tiranë, burri fshihet pas makinës dhe ia ‘ben’ qenit (Video)

lifestyle

Jo më larg se dje raportuam rastin e disa fëmijëve në Bajram Currim të cilët trajtonin në mënyrë mizore një qen, duke e hedhur atë nga një lartësi mbi ferra, por me sa duket, kjo nuk është asnjë gjë krahasuar me kafshërinë që ka mbërritur ditën e sotme në redaksinë e JOQ.al.

Bëhet fjalë për një burrë, ndoshta i metë mendor, i cili fshihet pas një makine dhe tërheq pas vetes fort një qen. Në videon e pacensuruar duket që burri përdhunon kafshën.

Qeni mundohet disa herë të largohet dhe të shpëtojë, por burri vijon ta mbajë fort pas vetes. Pamjet e rënda janë filmuar në zonën e Tiranës së Re, në kryeqytet, ndërsa ne të gjithë presim një reagim ndaj këtij personi, i cili është më kafshë se vetë kafsha me të cilën po abuzon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *