Dikur kolegë, aktorja e Portokallisë për Jul Dedën: Nuk e duroj dot, më ngrihen nervat

Uncategorized

Bëhet fjalë për aktorin e humorit Julian Deda dhe “Bukrën” të cilët janë në fakt miq shumë të mirë.

Perhati, e cila është një ndër aktoret më të preferuara të publikut dhe një ndër më të komentuarat, ka qenë e ftuar së fundmi në “Mos i fol shoferit”.

E pyetur nga Rudina Dembacaj për miqtë e saj, Albana u shpreh se nuk e duron dot Julin sepse flet shumë.

Ajo tha:
Juli sikur hante gazeta në pikë të mëngjesit. Fliste shumë, bërtiste shumë. Shumë energjik Juli. E dua se ka aq energji, pavarësisht se ndonjëherë nuk e duroj dot, më ngrihen nervat.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *