Do Habiteni/ Kjo është fotoja që Noizy dhe Zaimina do paguanin miliona që mos të publikohej (Foto)

lajme

As ata vetë nuk e dinë egzistencën e kësaj fotoje, do habiteni…

Zaimina ka qenë dhe mbetet një seks simbol i Shqiperisë sikurse dhe Noizy një ndër reperat me të paguar dhe të kërkuar të momentit.

Sot ata kujdesen për çdo detaj në “look”-un e tyre por vite më parë jo dhe aq, pasi tek fotoja me poshtë shihen ndryshe dhe jo në top formë.

Askush nuk e mendonte se dikur Noizy dhe Zaimina kishin relata të mira bashkë por tek kjo foto e publikuar nga intv.al tregon se Noizy dhe Zaimina dikur shoqëroheshin bashkë./intv.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *