Do skandalizoheni, meteorologia zbulon tabelën: E frikshme çfarë na pret të premten

Uncategorized

Edhe dita e enjte, sipas meteorologeve do te jete shume e ftohte dhe me reshje debore, por nga e premtja, do te rriten temperaturat dhe ne zonat veriore te Shqiperise, aty ku situata eshte ekstreme keto dite, do te ndodhe e pabesueshmja.

Meteoalb ka nxjerre nje tabele ku duken temperaturat ekstreme qe do kete mengjesi i te enjtes dhe ai i te premtes.

“KONTRASTI i thelle termik ndermjet temperaturave ne mengjesin e se enjtes dhe te se premtes per zonat Veriore.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *