“E bukura e halles nuk jeton më…”, lajmi i kobshëm që tronditi Shkodrën dhe shqiptaret (Foto)

Uncategorized

Sot u nda nga jeta vajza 10-vjeçare N.Preka, e cila mbeti e aksidentuar fatalisht në aksin rrugor Shkodër-Velipojë ditën e dielë.

10-vjeçarja Preka ishte në koma prej të dielës së aksidentit dhe sot zemra e saj ndaloi së rrahuri.

Familjarët e të ndjerëve po shprehin dhimbjen e madhe edhe në rrjete sociale.

“E bukura e halles dha shpirt . Noemi Nuk jeton ma. Po marr guximin me ju lajmeru”, shkruan halla e fëmijëve të ndjerë në rrjete sociale.

Edmond Preka dhe tre fëmijët e tij të mitur humbën jetën në një aksident tragjik.

Kurse gruaja e tij, 37-vjeçarja Evisa Preka ndodhet në spitalin e Shkodrës, në gjendje të stabilizuar përjetën.

Mond Preka, vajza e tij 5-vjeçare dhe i biri vetëm 9 muajsh ndërruan jetë natën e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *