Enca “qmend” fansat, ja nis twerk-ut me të pasmet gjigante

lajme

Pas skenave erotike në videoklipin e fundit dhe lyerjes së flokëve, Enca ka tërhequr sërish vëmendjen e publikut, por kësaj radhe me një video bombastike.
E veshur me pantallona të shkurtra, çizme të gjata dhe me këmbën mbi divan, Enca është shfaqur duke bërë twerk.

Dikush dëgjohet duke i folur, por këngëtarja përgjigjet vetëm me “Po, po, po”.

Poshtë videos provokuese, Enca shkruan se:

Kur njerëzit mundohen të flasin, por t’i nuk ndalon dot së bëri twerk”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *