Fjolla Morina me fjalë prekëse përlot me dedikimin për mikun e saj që ka ndërruar jetë

lifestyle

Fjolla Morina ka kujtuar sërish përmes një postimi në rrjetet sociale ditën e djeshme mikun e saj i cili ka ndërruar jetë

Fjolla ka publikuar në “Instastory” një foto të mikut të saj, me fytyrë të mbuluar pa dashur ta identifikojë portretin e tij, me një dedikim si për ti treguar sa shumë e ndjen mungesën e tij.

“Përvjetoret e tua janë përvjetoret e mallit tim. Sa herë që të kujtoj, them të dua dhe do të të dua deri në amshim”- ka shkruar Fjolla bashkangjitur fotos së mikut të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *