Gjyshja më ‘HOT’ në botë!! Mamaja e 4 fëmijëve nuk jep sinjale plakjeje (Video+Foto)

lifestyle

Është një gjyshe ‘hot’ e cila konkuron në kompeticione bukurie me vajza adoleshente dhe nuk jep shenja plakejej, as thinja dhe asnjë rrudhë.
Gina Stewart gjithmonë ngatërrohet si një femër e gjysmës së moshës që ka, por ajo në fakt është 47 vjeç
.
Është mamaja e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një bebi të porsalindur.
Gina ka treguar se përvec gjoksit, ajo nuk ka bërë asgjë në trupin e saj, dhe tani po punon që t’u japë këshilla bukurie të rinjve.

Sekreti i rinisë së përjetshme sipas Steëart është sepse kurrë nuk ka përdorur kimikate, madje dhe ujë nuk ka pirë kurrë në shishe plastike.

“Plastika ndikon tek hormonet tona e cila çon drejt sëmundejve kanceroze apo në shumë sëmundje të tjera. As kafeen nuk e përdor, mamaja ime më ka dhënë këshillën e vetme, dhe ajo ishte që kafeja është shumë e dëmshme. Gjithashtu rri larg alokolit dhe cigares”- përfundon bukuroshja 47-vjeçarja.

Stewart ndër të tjera tregon se është besnike e frutave dhe perimeve.
Përshtati Shqipëria Ime
https://www.mirror.co.uk/news/world-news/glamorous-granny-without-single-grey-12465775#ICID=OffSiteVideo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *