I afrohet një muskulozi në park dhe i prek p*nisin, I dashuri i vajzës nuk duron më nga ajo që shikon dhe vendos të përballet…

lifestyle

Ky është momenti kur një djalë vendosi të testojë besnikërinë e partneres së tij, por gjërat shkojnë shumë keq.

Video tregon të dashurën e tij – objektivin e testit – duke u stërvitur në një park para se ajo të afrohet dhe të flirtojë me një trajner fitnesi.

Ai i thotë: “Pashë që po bën joga dhe unë jam një trajner personal, kështu që mendova se mund të ndihmoja, a vjen këtu shpesh?”

Ajo përgjigjet: “Po e bëj në park çdo mëngjes”.

Dhe pastaj ata të dy fillojnë të flirtojnë, teksa i dashuri i saj e sheh gjithë skenën.

Më pas mes vajzës dhe trajnerit gjërat bëhen pak më intime.

I dashuri i vajzës nuk duron më nga ajo që shikon dhe vendos të përballet.

Ai e pyet: “Si pot ë kalon dita me trajnerin personal? Sapo të pashë në video dhe ti prek k**** e tij. Çfarë jeni duke bërë?”.

Por ai nuk pret përgjigjen që merr.

“Jam shumë e përfshirë me të”, pranon ajo.

Video deri më tani ka marrë më shumë se 135.000 shikime në YoutUbe.

Një shikues komentoi: “Wow, më vjen keq për atë djalë.” /Përshtati: ShkodraNews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *