Ilda Bejleri tërbon gazetarin e njohur, e provokon me të pasmet

lifestyle

Ilda Bejleri ka ndezur sërish fansat me postimet e saj provokuese. Këtë herë ajo ka rezervuar gjoksin dhe provokon me nëj fustan super të shkurtër. Ilda është vënë përballë kritikave për stilin e saj mjaft provokues teksa del në ekran.

Moderatorja sportive edhe këtë herë me siguri ka çorientuar mijëra zemra adhuruesish të futbollit. Pavarësisht kritikave, Ilda preferon të bëjë atë që i pëlqen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *