Ish-partnerja turperon keq Kastron, i publikon mesazhet në Facebook

lifestyle

Kastro Zizo është baba i dy fëmijëve, me mama të ndryshme. Djali dhe vajza e tij jetojnë me nënat përkatëse dhe siç ka thënë herë pas here në media, Kastro shkon t’i takojë ata, teksa nuk nguron të shprehë edhe dashurinë që ka për vogëlushët.
Megjithatë, ish-partnerja e tij, Erleta Hoti, ka publikuar në rrjetet sociale një bisedë me Kastron, i cili e pyet për të bijën, teksa lë të kuptojë se ai nuk shkon ta takojë atë, por vetëm pyet.

Erleta shkruan:

Dashuria e babës ndaj vajzës së tij: Me rëndësi pjesëmarrja në pyetje?”

Ndër të tjera, në bisedë e sipër, mamaja e Mias i thotë ish-partnerit të saj se ajo nuk është postier që t’i tregojë se si është e bija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *