Jemi ndare! Fotinia ben reagimin qe askush nuk e priste per ndarjen me Danielin (Foto)

lajme

Ditën e sotme qarkulloi gjerësisht lajmi i ndarjes mes Danjelit dhe Fotinisë. Edhe pse ishin në prag martese, ata nuk arritën të kurorëzonin në një ceremoni të madhe dashurinë e tyre, por e lanë gjithçka në mes.
Lajmin e ka konfirmuar Danjeli, por Fotinia nuk ka ndenjur pa thënë dy-tre fjalë.

E kontaktuar nga Gazeta Express, ajo është shprehur:

Nuk e di nga kush faqe e kanë marrë dhe sa faqe dini ju që kemi, jo nuk është. “LAFODA” është faqja jonë zyrtare”.
Por siç thuhet edhe nga burimi Fotinia nuk i është përgjigjur pyetjes nëse ata janë ndarë apo janë akoma bashkë, por thjesht ka konfirmuar se ajo nuk është faqja e tyre zyrtare. Kujtojmë se çifti i famshëm u martuan brenda shtëpisë së Big Brother me një ceremoni normale dhe u kurorëzuan nga Erion Veliaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *