Kuksiani simpatik: Kur ajo po flinte i hyra në shtrat, nisi të më…si e tërbuar

Uncategorized

Një djalë ka rrëfyer se në një eskursion shkolle ka bërë diçka vërtet të çmendur, për të cilën e ka pësuar shumë keq. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”.

“E doja shumë atë vajzë, madje më shumë se veten, por kam bërë një trashësi shumë të madhe me të. Ajo nuk më fal.

Aman siç jemi mësuar ne shqiptarët të guxojmë, e harrojmë që edhe këtu në Europë ka vajza me sedër që thonë edhe jo.

Jam nga Kukësi dhe kam vite në Londër. Këtu ma hiqte mendjen një vajzë në shkollë. Super femër.

Më në fund më erdhi rasti të rrija afër me të në një udhëtim shkolle. Se në shkollë kjo nuk ma varte thuajse hiq.

Natën kur këtë e zuri gjumi unë e rregullova me një shoqen e kësaj, një imorale rumune që të futesha në dhomë.

Gjasme i thashë kësaj do i sillja lule në 12 natës dhe më 100 paund iku kjo u kris nga dhoma.

Atë e kishte zënë gjumi dhe kur e pashë të shtrirë vallai nuk durova, por i jam future në shtrat e nisa ta puth.

Le të jemi të qartë, jo me dhunë ëëëë.

U zgjua nisi të më qëllonte me shpulla dhe nëse nuk del tha për 5 minuta thërras të tjerët. Unë nuk dola se normal sedër shqiptari.

U mor vesh dhe më përjashtuan nga shkolla.

Ajo nuk do t’më shohë me sy. Ama akoma e ndjej aromën e saj në hundë…Ishalla ndërron mendje. Bye”, shkruan ai. /ShkodraNews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *