Lë nam me fustanin e shkurtër, Noizy i bën komentin qesharak mamasë s*xy

lifestyle

Trupi i Dorina Memës, për shumë femra, të cilat janë edhe nëna, mund të jetë një ëndërr që nuk u bë kurrë realitet.

Ajo është një body buildere profesioniste dhe një nënë e përkushtuar për të bijën. Nuk harron asnjëherë të ndajë momente interesante nga dita e saj me ndjekësit, por edhe të publikojë herë pas here foto e video në Instagram.

Këtë herë, në një foto të bërë duke dalë nga makina, me një fustan të shkurtër në trupin me format e lakuara, ku ka marrë qindra pëlqime, nuk ka munguar as komenti i reperit Noizy, me të cilin mamja seksi ka një marrëdhënie miqësore.

Fotoja, ku Dorinës gati sa nuk i del “zogu”, ka tërhequr vëmendjen e Noizyt, i cili thotë duke qeshur se është “fotoshop”, e ajo ia kthen se e ka marrë malli e se duhet të takohen.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *