Lezbikja qe po merr ne qafe femijet shqiptare prezanton te dashuren, eshte nje super “pjeshke” (Foto)

lajme

Xheni Karaj është ndër të parat femra shqiptare që ka shpallur homoseksualitetin e saj. Ajo ka thënë prej kohësh që pëlqen femrat dhe ,mbron të drejtat e LGBT-së.
Mirëpo, në ndryshim nga Kristi Pinderi, i cili ka treguar prej kohësh cili është partneri i tij dhe ka ikur jashtë vendit të jetojë me të, deri më tani Xheni ishte treguar tepër e kujdesur për jetën private.

Sëfundmi ajo është fotografuar duke shkëmbyer puthje të nxehta e plotë pasion me të dashurën, identitetin e së cilës nuk e ka bërë të ditur.

Në fund të fundit, ç’të keqe ka të dashurosh?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *