Ngjarje e Rëndë/ 34-vjeçari kryen marrëdhënie seksuale me të miturën, Hetimet vijojnë dhe pritet ekspertiza mjekoligjore…

lajme lifestyle

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Krujës.

34-vjeçari me iniciale D.T ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Ai është vënë në prangat e policisë pasditen e sotme.

Hetimet vijojnë dhe pritet ekspertiza mjekoligjore për të vërtetuar krimin e 34-vjeçarit.

Detaje të tjera nga kjo ngjarje nuk janë bërë ende me dije.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *