Një grua nga Tirana shkon të surprizojë burrin por e gjen me të dashurën…dhe ndodh e pabesueshmja!! (Video)

lajme

Një grua nga Tirana ka shkuar të surprizojë bashkëshortin e saj për ditëlindje por është “surprizuar” vetë ajo.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” burri punonte PR në një klab nate ku ka qenë bashkë me të dashurën dhe shokët e tij.

Gruaja ka ardhur në mes të festës dhe e ka parë atë me të dashurën. Kjo situatë ka çuar në divorc çiftin të cilët kishin edhe një fëmijë bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *