Nuk e dinit që kjo prezantuese është motra e Bes Kallakut, shikojeni (FOTO)

Uncategorized

Të gjithë shqiptarët njihen me gjyshen aq shumë të dashur të Bes Kallakut, por pakkush e di që aktori i njohur i “Portokalli”-së ka edhe një motër. Madje, motrën e Besit me gjasa e keni parë në ekran dhe nuk e keni kuptuar…
Ana Kallaku është prezantuese e Radio Televizionit Scan. Ndonëse jo aq e famshme sa Besi edhe ajo e ka nisur rrugën e saj drejt famës gjatë viteve të fundit.

Biondja simpatike, është e martuar dhe mama e një vogëlusheje, të cilën e kemi parë shumë shpesh përkrah aktorit dhe të fejuarës së tij Xhensila Myrtezaj. Sidoqoftë, nuk do ishte aspak çudi që në një të ardhme të afërt Anën ta shohim të sfidojë moderatoret më të njohura në Shqipëri.

Për më shumë ndiqni fotogalerine!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *