Oriola super seksi “qmend” Varrosin, i del gjysmë e zhveshur në muzg

lifestyle

Oriola Marashi u bë menjëherë një nga femrat më të përfolura të showbizit shqiptar. Fillimi i karrierës së saj mediatike mori një zhvillim të vrullshëm pas shoqërimit me grupin e Noizyt.
Ajo është parë here pas here në shoqërinë e Varrosit dhe të gjithë nisën të mendojnë me të drejtë se mes tyre kishte lindur diçka.

Të rinjtë shikoheshin në çdo vend pranë njëri-tjetrit, por edhe pse thonë “ku ka zë nuk është pa gjë”, të dy i mohuan këto fjalë, duke sqaruar se ngelen në kuadrin e shoqërisë.

Por, tepër provokuese ka qenë modelja në videon e fundit. Ajo ka shkuar në plazh me varrosin dhe e veshur me bikini, teksa dielli perëndon, provokon në mënyrë joshëse.

Fotot e mëposhtme flasin vet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *