Post

‘’Kam pasur respekt për ty, po të përkrahësh fikun…’’, Valbona Selimllari sherr me komentuesin

Valbona Selimllari është një nga ish-miset dhe figurat publike shumë të pëlqyera në vendin tonë, mirëpo duket se angazhimi krah Erion Veliajt në politikë, nuk iu ka pëlqyer të gjithëve. Një komentues ka replikuar ashpër me të duke thënë se e ka humbur respektin, për shkak të angazhimit të saj krah kryebashkiaskut Veliaj, në reklamimin […]

Continue Reading

Trajneri i Real Madrid, Zinedin Zidane jep dorëheqje

Trajneri i Real Madrid, Zinedin Zidane ka dhënë dorëheqje. Ai lajmëroi një konferencë për shtyp ditën e sotme ku dha edhe lajmin. Pas një takimi me presidentin Florentino Perez, Zidane dha sot lamtumirën pasi Reali fitoi tre kampionate të njëpasnjëshëm. “Kam vendosur që të mos vazhdoj më për stolin e Real Madrid. Kam dashur gjithmonë […]

Continue Reading