Shkodranes i dhimbte koka dhe piu paracetamol, por e peson keq

lajme

Një grua në Shkodër e ka pësuar keq me teprimin e paracetamolit.

Mendoi se do i pushonte dhimbja e kokës duke pirë më shumë, por përfundoi në spital.

NJOFTIMI

Më datë 29.04.2018, në lagjen “Liria”, Shkodër, në banesë, shtetasja B.N vjeç 35, ka konsumuar mbi doze paracetamol, për dhimbje koke dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekut. Materialet i kaluan Prokurorise pranë Gjykatës së Shkallës Parë Shkodër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *