Shqiptari i nxjerr bojen! Biondja “bën përshesh” brunen, nga sherri i dalin të pasmet sheshit (video)

Uncategorized

Një ngjarje jo fort normale është filmuar ditën e sotme nga një shqiptar në Francë, në Toulouse.
Në një parking të qytetit shikohet se si dy vajza, njëra brune dhe tjetra bionde, rrihen keqazi me njëra-tjetrën. Ato kapen prej flokësh dhe goditen, por nga pamjet duket se si bjondia është më e fortë dhe e vë përfund brunen.

Por një moment delikat duket në video, ku si pasojë e përballjes fizike, bjondes i ngrihet fundi dhe i dalin të pasmet në shesh.

Një person afrohet dhe mundohet që t’i ndajë, por duket një punë mjaft e vështirë pasi vajzat po rrihen me mjaft pasion.

Nuk ka informacione në lidhje me arsyen e kësaj ngjarje të pakëndshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *