“Të dua më shumë se…”, Bes Kallaku tipik romantik katundit, si pritet te reagojë Xhensila kur ta shikojë (Foto)

lifestyle

Pas largimit nga spektakli i humorit “Portokalli”, aktori Bes Kallaku nuk ka ditë që të mungojë me batutat e tij në rrjete sociale.

Ato janë nga më të ndryshmet, ama fiksimi i Besit për domatet është shndërruar hit prej kohësh tashmë dhe një burim të qeshurash pafund.

Mbrëmë Besi mesa duket ka zgjedhur t’ja shprehë krejt ndryshe dashurinë bashkëshortes së tij, Xhensila Myrtezaj.

Ai ka publikuar këtë foto gazmore në Instagram duke bërë edhe këtë deklaratë “të fortë” dashurie.

“Te dua me shum se domatet”, shkruhet në dixhiturën e kësaj fotoje gazmore.

Padyshim që fotoja ka shkaktuar humor dhe është bërë virale në rrjet. Po Xhensilës a t’i ketë pëlqyer vallë?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *