VIDEO/ Enca nuk mban dot më veten, ngre këmbën dhe i vë “flakën” rrjetit

lifestyle

Këngëtarja shqiptare e cila tashmë është bërë një bjonde shumë seksi i ka ënë krejtësisht pa fjalë ndjekësit e saj me videon e fundit. E veshur me pantallona të shkurtra, çizme të gjata dhe me këmbën mbi divan, Enca shfaqet duke bërë tëerk. Dikush dëgjohet duke i folur, por këngëtarja përgjigjet vetëm me “Po, po, po”.

“Kur njerëzit mundohen të flasin, por t’i nuk ndalon dot së bëri tëerk,”- shkruan këngëtarja krahas videos.
Kujtojmë që projekti i fundit i saj, “Dua”, ka arritur 9 milion shikime në Youtube duke shënuar kështu sukes të madh për këngëtaren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *