Zbulohet me ne fund receta e supës që heq kilet e teperta në vetëm në 7 ditë

lifestyle

Shpesh dietat që na thonë për humbje të shpejta kilesh na dëmtojnë organizmin tonë. Prandaj ne sot, vijmë me një supë e cila do tju ndihmojë të eliminoni kilet e tepërta, në mënyrën e duhur. Kjo supë e famshme përmban vetëm përbërës natyralë dhe tashmë ka ndihmuar mijëra njerëz të humbasin peshë. Mund të hahet sa herë që ndiheni i uritur dhe kjo do t’ju ndihmojë të humbni peshë natyrshëm dhe pa ndonjë problem shëndetësor.

Supa eliminon toksinat nga trupi juaj dhe djeg yndyrën e tepërt. Rutina duhet të ndiqet për një javë. Më pas, duhet të vazhdoni me dietën tuaj normale.

Çfarë ju nevojitet:

1 gjysmë lakër

2 speca jeshile

3 degë selino

6 domate

6 qepë të mëdha

1 spec të vogël djegës

Përgatitja:

Në një tenxhere me zjarr mesatar skuqni qepët me domatet e grira imët. Sapo të jenë zbutur shtoni specat e prerë, selinonë, specin djegës dhe vazhdoni ti trazoni. Në fund shtojini lakrën e prerë imët dhe 4 gota ujë. Lëreni të ziejë derisa supa të jetë plotësisht gati.

Hajeni këtë supë sa herë që të keni uri për 7 ditë, pastaj vazhdoni me dietën tuaj të zakonshme. Rezultatet do të duken brenda një kohe të shkurtër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *