Zbulohet super surpriza/ Rita Ora do këndojë sonte shqip, ja se cilën këngë

Uncategorized

Kur publikoi një video në llogarinë e saj në Instagram, Rita ora po ftonte gjithë shqiptarët t’i vinin në koncert.
Rita në videon me mesazhin e dashurisë për bashkë kombasit e saj, paralajmëroi edhe një surprizë përderisa në fund bën shqiponjën e dëgjohet në sfond edhe “Shota”.

Ajo do performojë për nder të 10-të vjetorit të pavarësisë së Kosovës, në zemër të Prishtinës, në vendlindjen e saj dhe momenti i surprizës po afrohet.
Prive raporton të ketë zbuluar befasinë e Ritës.

Këngëtarja do këndojë në shqip pikërisht Shotën, ndërsa valltarët që e shoqërojnë do vallëzojnë me melodinë e kësaj kënge të bukur shqipe që e dijnë të gjithë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *