Zhvishet velina super seksi e “Xing me Ermalin”

lifestyle

Velina super seksi e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella po merr gjithmonë e mën tepër vëmendjen e mediave rozë. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik ku duket mjaft tunduese. Teksa moti i nxehtë ka përfshirë të gjithë Shqipërinë, Kejvina nuk ka rezistuar më dhe ka pozuar pa reçipeta.
Kejvina shihet e veshur me një xhaketë xhinsi dhe më tunduese se kaq nuk mund të ishte. Të gjithë fansat e saj kanë komentuar pafund në këtë foto që e kanë pëlqyer shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *